Samsung MD65C – więcej niż monitor

10,586.00 zł

Wysoka jakość obrazu, niskie zużycie prądu, łatwość montażu i przykuwający uwagę wygląd – to tylko część zalet nowego monitora Samsung z serii EDC. Model polecany jest do 40-50 osobowych sal konferencyjnych, sal lekcyjnych lub uczelnianych mniejszych auli.

Brak w magazynie

Monitory wyposażone są w technologię d-LED BLU, która zapewnia wysoką jakość obrazu, niskie zużycie energii i zmniejsza koszty operacyjne. Ponadto wąska i lekka obudowa jest łatwiejsza w montażu w porównaniu z ciężkimi monitorami tradycyjnymi, co pozwala uniknąć zbędnych wydatków już na samym początku.

Wyraźny obraz FHD i realistyczne kolory na eleganckim wyświetlaczu z technologią Samsung d-LED uatrakcyjnią wygląd każdej sali konferencyjnej czy uczelnianą aulę. Dodatkowa funkcja, obrotu ekranu, zapewnia elastyczność, umożliwiając wyświetlanie obrazu w pionie lub w poziomie.

Monitory Samsung z serii MD są doskonale dopasowane do różnorodnych środowisk zapewniając:

  • Większą niezawodność. Monitory wielkoformatowe przechodzą bardziej rygorystyczne testy jakościowe, które odbywają się w różnych warunkach. Testowana jest żywotność, odporność na kurz i skoki napięcia.
  • Zoptymalizowane możliwości łączności. Specjalne złącze w monitorach wielkoformatowych zapewnia prosty sposób łączenia ze sobą kilku monitorów. Dodatkowo program MDC do sterowania infrastrukturą monitorów umożliwia łatwą kontrolę nad wszystkimi podłączonymi monitorami i ich zawartością z jednego miejsca za pomocą złącza. Protokół MDC można również zintegrować z obecnie posiadanym rozwiązaniem.

Monitory można z łatwością łączyć z innymi urządzeniami do przekazu cyfrowego w zależności od indywidualnych potrzeb. Co nie mniej ważne, urządzenia te wytwarzają mniej ciepła i dwutlenku węgla oraz zużywają mniej energii, a także nie zawierają rtęci ani ołowiu. Takie proekologiczne rozwiązania pomagają ograniczyć szkodliwy wpływ twojej firmy na środowisko.

Monitor dostępny też w zestawie jako tablica multimedialna (zapytaj bok@tedka.pl)

opis produktu symbol produktu cena
monitor MD65C 10 586 zł
nakładka dotykowa CY-TE65LCC 4 743 zł
Komputer do sterowania monitorem SBB-PQ28BP4 2 546 zł
oprogramowanie IWB CY-MIWB/EN 1 981 zł

 

Recenzje


Bądź pierwszym recenzentem “Samsung MD65C - więcej niż monitor”

*